همانطور که میدانید HTC 10 در 19 آپریل 2016 یعنی 13 روز دیگر معرفی خواهد شد، در این پست میخواهیم ببینیم چه چیزی در چنته داریم و باید آماده چه تغییراتی در HTC 10 باشیم

اولین تغییر :: حسگر اثر انگشت
برای بار دوم است که HTC در گوشی های رده بالای خودش از حسگر اثر انگشت پایین قسمت جلوی دستگاه خود مانند اپل و سامسونگ استفاده میکند ، کلید فیزیکی home در همین بخش جای دارد.

دومین تغییر :: پردازنده 2.8 گیگاهرتزی
هفته قبل خبری شنیدیم که شرکت HTC در پرچم دار خودش از Snapdragon 823 که برای اولین بار رونمایی میشود استفاده میکند ، حداکثر فرکانس این پردازنده حدود 2.8 گیگاهرتز است یعنی تقریبا هیچ بازی ای را از دست نخواهید داد

سومین تغییر :: صفحه LCD 5
در پیج @Evleaks در توییتر پستی از Evan Blass مشاهده کردیم که نوشته بود "اچ تی سی 10 دارای صفحه نمایش جدید LCD 5 است ، مصرف انرژی ، بهینه تر و کیفیت ، بیشتر شده است و شما می توانید از تماشای عمق رنگ مشکی نهایت لذت را ببرید.

چهارمین تغییر :: باتری 3000 میلی آمپری
باتری 3000 میلی آمپری یکی دیگر از تغییرات این گوشی تازه به دوران رسیده است ، آیا مصرف بهینه دارد ؟ آیا میتوانید ساعت ها با آن در اینترنت گشت و گذار کنید و از تماشای ویدئو لذت ببرید ؟ جواب این را بعد از نقد و بررسی این گوشی خواهید فهمید.