همانطور که می دانید برای نگهداری ارزهای دیجیتال کیف پول های مختلفی موجود است که در وبسایت به آموزش مشهورترین و معتبرترین آن ها پرداختیم، در این آموزش قصد داریم کیف پول اتمیک (Atomic Wallet) را مورد بررسی قرار دهیم که امکانات زیاد و جالبی را برای کاربران ارزهای دیجیتالی به همراه دارد. در این آموزش نسخه دسکتاپ این کیف پول را مورد بررسی قرار می دهیم.

ابتدا برای دریافت و دانلود کیف پول اتمیک (Atomic Wallet) به وبسایت atomicwallet.io مراجعه کنید:

کیف پول اتومیک atomic wallet

اگر کمی پایین تر بیایید نسخه های مختلف آن برای سیستم عامل های مختلف، قرار گرفته است می توانید آن را دانلود کنید:

کیف پول اتومیک atomic wallet

پس از دانلود بر روی فایل مورد نظر کلیک کنید و منتظر بمانید تا مراحل نصب به پایان برسد. سپس کیف پول اتمیک (Atomic Wallet) را اجرا کنید و برای ساخت کیف پول خود در اتمیک (Atomic Wallet) بر روی NEW WALLET کلیک کنید:

کیف پول اتومیک atomic wallet

در این قسمت می بایست یک رمز عبور امن برای کیف پول خود انتخاب کنید و از رمز عبورتان مراقبت کنید و آن را به حافظه بسپارید:

کیف پول اتومیک atomic wallet

پس از این مرحله seed یا همان ۱۲ کلمه مربوط به کیف پول اتمیک (Atomic Wallet) شما در اختیارتان قرار می گیرد که پیشنهاد می شود حتما آن را جایی ذخیره کنید تا اگر رمز عبور خود را فراموش کردید بتوانید کیف پولتان را بازیابی کنید:

کیف پول اتومیک atomic wallet

در مرحله بعد می توانید اجازه دهید تا خطاهای احتمالی که برایتان پیش می آید را برای اتمیک (Atomic Wallet) بفرستید در غیر اینصورت تیک مورد نظر را نزنید: