در آغاز این ماه، سامسونگ در نمایشگاه مجازی خود به اسم Life Unstoppable، تبلت Galaxy Tab A7 و مچ بند Galaxy Fit 2 را به همراه یک شارژر وایرلس سه گانه که از ایر پاور اپل الهام گرفته است، معرفی کرد
این شارژر سه گانه توانایی این را دارد تا ساعت هوشمند، ایرباد ها و گوشی موبایل سامسونگ را به صورت همزمان شارژ کند.

در نمایشگاه مجازی ای که قبلا برگزار شد ، سامسونگ چیز زیادی از این محصول نگفت اما در وبسایت کره ای و آلمانی سامسونگ مشخصاتی جدید درج شد که به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

این پد شارژر میتواند موبایل های سامسونگ را تا سرعت 9W فست شارژ کند! سایر موبایل های Qi را می تواند تا حداکثر سرعت 5W شارژ کند، همچنین نور های LED در این پد جایگذاری شدند که وضعیت شارژ را نشان می دهند.

این شارژر ابعاد 240 در 86 در 15.5 میلی متری دارد و وزن آن تنها 320 گرم است، دو رنگ مشکی و سفید برای این پد ها در نظر گرفته شده و از پرچمدار های سامسونگ یعنی خانواده های نوت، اس، فولد و زد پشتیبانی می کند.

ظاهرا این شارژر می تواند موبایل ها را حتی با وجود کاور تا ضخامت 3 میلی متری نیز شارژ کند، البته این موضوع بستگی به جنس کاور هم دارد، در صورتی که کاور باعث گرمای اضافه شود، این شارژر به صورت خودکار توان و سرعت شارژ را کمتر می کند تا از تولید گرمای اضافه جلوگیری شود.

هیچ تاریخ دقیقی برای زمان عرضه این محصول در نظر گرفته نشده اما این تاریخ قطعا بزودی خواهد بود...

ترجمه شده از GSMArena